logo
Nákupný košík

Organizovanie a sprostredkovanie poľovačiek
MenuSlužby

Cenník služieb:

 

PolovačkaNa rozdiel od klasických poľovníckych kancelárií a agentúr neponúkam poľovnícke zájazdy ako vopred určené kombinácie služieb cestovného ruchu, ale poľovačku organizujem a sprievodné služby kombinujem podľa priania poľovníckeho hosťa individuálne.

Vychádzam z toho, že poľovačka nepozostáva len zo samotného momentu stlačenia spúšte a zmocnenia sa ulovenej zveri, ale k spokojnosti poľovníckeho hosťa je nevyhnutné, aby mal počas celého priebehu poľovačky pocit, že hostitelia sa o neho zaujímajú a sú ochotní splniť všetky jeho akceptovateľné požiadavky.

Z dôvodu rozdielnosti stupňa nárokov jednotlivých poľovníckych hostí, ako aj z dôvodu rozdielnych cenových relácií v rámci jednotlivých krajín a regiónov cenník služieb neobsahuje fixnú cenu za ubytovanie či stravovanie. Pre svojich poľovníckych hostí hľadám vždy ubytovacie, resp. stravovacie zariadenie, u ktorého je najrozumnejší pomer ceny a kvality a túto ponuku následne predkladáme poľovníckemu hosťovi.

Polovačka obedRovnako by nebolo korektné stanoviť pevnou sumou ani poplatok za transport v revíri terénnym autom, resp. konským povozom, nakoľko ceny jednotlivých našich partnerov, prostredníctvom ktorých túto službu realizujem, nie sú jednotné. Na zabezpečenie istoty, že tento druh poplatku poľovačku neúmerne nepredraží, garantujem maximálnu výšku poplatku za transport v revíri na vychádzku. V určitých prípadoch užívateľ poľovného revíru transport v revíri nespoplatňuje vôbec, tomu však potom samozrejme zodpovedá aj znenie ponuky voči Vám. Súčasťou poplatku za transport v revíri je poplatok za kvalifikovaný poľovnícky doprovod.

V súvislosti s poskytovanými službami si dovoľujeme zdôrazniť, že ani na jednej z nami organizovaných poľovníckych akcií nechýba v prípade Vášho záujmu zástupca, ktorý je zároveň v prípade potreby aj tlmočníkom. Na túto osobu sa môžte kedykoľvek s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa organizácie poľovačky obrátiť a domáhať sa prípadnej nápravy.

Odplata za vystavenie poľovníckeho lístka vrátane povinného poistenia zodpovednosti za prípadnú škodu vychádza z platného sadzobníka pre danú krajinu a je navýšená len minimálne, pričom tento rozdiel zahŕňa výdavky súvisiace s administratívnymi nákladmi.

Čo sa týka poplatku za oficiálne hodnotenie trofeje, je nutné povedať, že v Maďarsku je povinné hodnotenie každej trofeje ulovenej trofejovej zveri (kanca nad 16 cm) a z toho dôvodu je nutné kalkulovať s týmto druhom poplatku.

Polovačka službyPoplatkom, ktorý v súvislosti s poľovačkami v zahraničí prichádza do úvahy je ešte poplatok za dovoz trofejí poľovníckym hosťom ulovenej zveri. Pri popise ponúk lovu jednotlivých druhov zveri je výška tohto poplatku vyčíslená pevnou sumou, v závislosti od dovážaného množstva trofejí však možno výšku tohto poplatku dojednať osobitne, resp. od nej úplne upustiť. Poľovníckemu hosťovi nič nebráni v tom, aby si trofej z ním ulovenej zveri doviezol sám, prípadne cestou prepravcu, ktorého si sám zvolí.

 

 


Všetky práva vyhradené - www.hunternh.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam